Connect with us

Bez kategorii

Białystok: Kobieta wjechała w budynek poczty

wjechała w pocztę

Do nietypowego zdarzenia doszło w Białymstoku. Kobieta wjechała w budynek poczty przy ulicy Kołłątaja.

Do zdarzenia doszło dziś (23 lutego) około godziny 12:20. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca BMW pomyliła pedał gazu z hamulcem, wskutek czego wjechała do lokalu usługowego.

Kobieta była trzeźwa. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Advertisement
Dodaj komentarz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bez kategorii

Próbowali rozjechać policjantów

Kradzież katalizatora z samochodu, znającemu ten fach złodziejowi, zajmuje tylko kilka minut, a straty, na jakie naraża właściciela auta, mogą być bardzo duże. Dlatego policjanci kryminalni z KWP w Olsztynie poświęcają wiele pracy, by ustalić, kto może stać za takimi kradzieżami.

Złodzieje znający dobrze swój fach robią wszystko, by nie dać się zauważyć i złapać. Obserwują wcześniej swoje ofiary, zmieniają miejsca swojej aktywności, działają pod osłoną nocy, wyczekują na odpowiedni moment i znikają po realizacji planu. Żeby osiągnąć swój cel, wystarczy im kilka minut. Jednak nie oznacza to, że są nieuchwytni.

Udowodnili to policjanci kryminalni z KWP w Olsztynie, którzy analizując informacje dotyczące tego typu kradzieży, ustalili osoby mogące mieć z nimi związek. W wyniku podjętych działań zaskoczyli podejrzewane osoby na gorącym uczynku usiłowania dokonania kolejnej kradzieży.

Podejrzewani dwaj młodzi mężczyźni zostali zaskoczeni przez policjantów w poniedziałek (1.02.2021 r.) wieczorem w Olsztynku na jednej z ulic. Jednak gdy zobaczyli naprzeciwko siebie policjantów nie mieli ochoty dać za wygraną. Nie dość, że nie reagowali na polecenia funkcjonariuszy i ostrzeżenia użycia wobec nich środków przymusu bezpośredniego, to podjęli próbę ucieczki samochodem i potrącenia blokującego im drogę funkcjonariusza, narażając go na poważne obrażenia. Zachowanie mężczyzn zmusiło policjantów do użycia broni w celu zatrzymania samochodu sprawców. Strzały uszkodziły auto na tyle, że po krótkiej jeździe zostało zatrzymane na pobliskiej stacji paliw. Obezwładnieni i zatrzymani zostali również siedzący w nim mężczyźni. Okazali się nimi 27- i 22-latek. Obaj to mieszkańcy województwa mazowieckiego.

Czytaj dalej

POPULARNE

Copyright © 2021 Pilne.info Informacje ze Świata oraz Polski. W kategoriach jak biznes, nieruchomości, promocje, media, kobieta, biznes, sport, sklepy oraz wiele innych.